1.  Fark-Et-Mez nedir?

Fark-Et-Mez, Şef Muzaffer Erdal Kılıç tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Sizin talepleriniz doğrultusunda, geleneksel şarküteri anlayışını online platforma taşıdık. Biz, ürünlerimizi direkt sizlerin beğenisine sunan ve sizlerin doğru, lezzetli, güvenilir ve doğal şarkuteri ve chutneyleri satın alabileceğiniz, aynı zamanda mutfağınızda sizi kurtaracak küçük tarifleri bulabileceğiniz bir platform olmaya gayret gösteriyoruz.


2. Fark-Et-Mez de neler bulabilirim?

Sıradışı tüm lezzetleri farketmezde bulabilirsiniz, alışıla gelmişin dışında hazır baharat karışımlarının aksine özenle ve ürüne özel gramaj ile hazırlanan harçlarla yapılan şarküterileri ve şarküterilere eşlik edecek chutneyleri  burada bulabilirsiniz.

 

3. Hizmet verdiğimiz bölgeler :

Şişli, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Sariyer ilçelerine hizmet vermekteyiz. Planlama doğrultusunda İstanbulun tüm merkez ilçelerine hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.


 4. Ürünler Nerede Hazırlanıyor?

Ürünler Sarıyer Armutludaki butik atölyemizde yapılmaktadır. İstediğiniz taktirde gelip ziyaret edebilir ve tadım organizasyonlarına katılabilirsiniz.

 

5.Fark-Et-Mezin farkı nedir?

Farketmez ayakta kalma çabasında olan ve yüksek kar amacı güdmeyen bir işletmedir. Amacımız geleneksel şarkutericiliği Türkiyede yaygınlaştırmaktır.

 

6.Fark-Et-Mez’de Bulunan Ürünler İçin Kalite ve Güvenlik Sertifikanız Var mı?

 


7. Teslimat Koşullarınız nelerdir?

Belirlenen minimum tutarın üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişler gün içerisinde teslimata çıkmadan önce hazırlanır paketlenir ve özel soğutucu araçlarda kapınıza kadar teslim edilir. Ürünlerimizin tazeliğini koruması ve teslimatı minimum süre içerisinde yapmamız, ürünlerin lezzeti, tazeliği ve sizin memnuniyetiniz için

Sabah 08:00’a kadar sisteme alınan siparişler gün içinde teslim edilmektedir. 08:00den sonra sisteme alınan siparişler ertesi gün teslim edilecektir.

Belirtilen tüketim tavsiyemiz ürünlerimiz size ulaştıktan sonra 2 gün içinde tüketiniz. Ürünler doğru koşullarda saklandığında 5 gün tazeliğini koruyacak fakat lezzet farklılığı oluşacaktır.

Davet ve organizasyonlar için lütfen iletişime geçiniz,özel koşullar geçerlidir.8.Kampanya Kullanım Koşulları Nasıl Gerçekleşiyor?

Kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için Ana sayfamızda bulunan Banner alanımızdan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya ve mail yolu ile kampanyalarımızdan haberdar olabileceksiniz. 

Fark-Et-Mez özel günlerde ve belirli ürünlerde müşterilerimize sürpriz kampanyalar uygulayacak ve sizlere bu kampanyalar düzenli olarak hatırlatılacaktır.

Kampanya Koşulları doğrultusunda her hangi bir olası hata ve ya yardım talebinizi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek çözebilirsiniz. Size en hızlı şekilde yardımcı olacağız.9. İade ve Değişim Hakkı

Firmamız tarafından yapılan hatalı ürün gönderimi dışında, sipariş verildikten sonra iade hakkı bulunmamaktadır. İade hakkının bulunmama sebebi, ürünlerimizin doğal ve taze olmasından dolayı etin kesildikten sonra kullanılması zorunludur. Sipariş verildikten sonra satın aldığınız ürün teslimata çıkmaması durumunda değişimi yapılıp gönderimi sağlanır. 10. Ödeme Şekilleri Nelerdir?

İyzico firması ile çalışmaktayız ve her bankaya taksit imkanımız vardır.

Online ödeme, Kapıda Ödeme, Mail Order ve Havale yolu ile ödeme yapabilirsiniz.


Bize Ulaşın:


1.Müşteri hattı numarası: 0212 229 12 72

3.Firma adı ve /adresi: farketmez gıda san. Tic. AŞ.

Fatih Sultan Mehmet Mah. Bilgi sok. no:9 kat:2

Sarıyer / İSTANBUL

4.Müşteri Hattı çalışma saati: 10.00 - 17:00 

Çerez Kullanımı